Sıkça Sorulan Sorular

 

İnternet sitesindeki fiyatlar güncel mi ? 

Web sitemizde fiyat listesi güncel olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar kişi başı veya araç fiyatıdır ve tek yön ulaşım bedelidir. Şayet arzu ettiğiniz destinasyon için fiyat bilgisine web sitemiz üzerinde ulaşamıyorsanız lütfen online iletişim formunu doldurarak veya telefon ederek "+90 535 671 37 30" fiyatlandırmayı öğrenebilirsiniz. Fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.

 

Rezervasyon nasıl yapabilirim ? 
Rezervasyon için web sayfamızda bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak bize ulaştırmanız gerekmektedir. Şayet rezervasyon saatinize 24 saat den az süre kalmış ise telefon ederek veya sms atarak (+90 535 671 37 30) rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

 

Havalimanında sizi nasıl bulabilirim ?
Sizi bekleyen görevlimiz bavul ve gümrük işlerinin tamamlanmasından sonraki çıkış kapısında, elinde www.724Transfer.COM logolu tabela, adınız veya belirlediğiniz kelime yazılı olan, A4 büyüklüğünde tabela ile sizi bekleyecektir.

 

Görevliyi bulamadığım zaman ne yapacağım ?

Havalimanında 724transfer-Classical Tours tabelası ile bekleyen görevlimizle buluşamazsanız lütfen +90 535 671 37 30 numaralı telefonu arayarak bilgi veriniz. 

 

Belirtilen ücret dışında başka bir ücret ödeyecek miyim ?
Hayır, belirtilen transfer hizmet bedeli dışında bir ücret ödemeyeceksiniz.

Geliş uçağımızda gecikme olursa ne yapmalıyım ?
Güncel uçak iniş saatleri personelimiz tarafından sürekli olarak izlenmektedir. Olası bir rötar durumunda en yakın müsait araçlarımızdan birine aktarılırsınız. Makul süreyi aşan uzun rötarlar,uçuş değişikliği, bağlantı uçağını kaçırma gibi durumlarda lütfen +90 535 671 37 30 nolu telefona bildirimde bulununuz.

 

Araçlarınızda çocuk koltuğu varmı ? 
Çocuklu ailelerin çocukları ile güvenli olarak seyahat edebilmeleri için araçlarımızda (her araç için 1 adet) ücretsiz çocuk koltuğu bulundurmaktayız. Lütfen rezervasyon esnasında çocuk koltuğu ihtiyacınız varsa mutlaka bildiriniz.

 

Araçlarınız klimalı mı ?
Evet, tüm araçlarımız klimalıdır.

 

Bagaj ve gümrük işlemleri sırasında fazla zaman harcarsam, sorun olur mu?
Bagaj ve gümrük işlemleri için uçak iniş saatinden sonra  iç hatlarda  30, dış hatlarda 45 dakikalık bir süre makul süre olarak öngörülmektedir.Bu süreleri aşan zamana ihtiyacınız olduğunda ( gümrük, pasaport sorunları, bagaj kaybı ...vs. gibi nedenlerle )  +90 535 671 37 30 nolu telefona bilgi vermeniz rica olunur.

 

Ne zaman rezervasyon yapabilirim ?
Rezervasyon sistemimiz online olarak 24 saat ve haftada 7 gün hizmet vermektedir.

 

Fatura kesiyor musunuz ?
Evet. Fatura bilgilerinizi rezervasyon formunu doldururken tarafımıza iletiniz.

 

Havalimanından size nasıl ulaşabilirim ?
Konfirmasyon sırasında şehirlerimizdeki kontak numaralarımız bildirilecektir.

 

Dönüşte hangi terminale bırakılacağım ?
Transfer elemanlarımız uçağınızın kalkacağı terminale bırakacaktır. 
 
Ne kadar bahşiş vermeliyim ?
Aldığınız servisten memnuniyetiniz oranında bahiş vermek sizin insiyatifinizdedir.

 

whatsappfacebookinstagramwebchat