Feefo - 724transfer.com İşbirliği Hakkında

 

 

Feefo uluslararası saygınlığı ve tanınırlığı olan, birçok global markanın işbirliği yaptığı bir müşteri geri bildirim servisidir. Müşterilerin aldıkları hizmetlerle ilgili yorumlarda bulunabildikleri tripadvisor, trustpilot gibi servisler bulunmakla beraber FEEFO geri bildirim konusunda yenilikçi ve farklı bir  metod ortaya koymaktadır. 

Sistem işleyişi şu şekidedir:

 

1- Müşteri hizmeti satın alır ve hizmet yerine getirilir.

2- Hizmet yerine getirildikten sonra FEEFO müşteri ile iletişime geçer.

3- Müşteri almış olduğu hizmeti değerlendirir ( rating ) ve yorumlarını ekler.

4- Yapılan tüm değerlendirme ve yorumlar hizmeti yerine getiren firmanın web sitesinde FEEFO tarafından kontrol edilen bir alanda isimler gizli tutularak yayınlanır.

5- Yorumlar ayrıca FEEFO.COM web sitesinde de yayınlanmaktadır.

 

Bu sistemin diğer sistemlere göre farkları:

 

1- İletilen tüm yorumlar gerçek kişilerce ve gerçek deneyimlere göre yapılmaktadır. Diğer yorum sitelerinde hiç hizmet almamış biri de yorum yazabilir, olumlu veya olumsuz şekilde yönlendirmeler yapabilir.

2- Yapılan değerlendirme ve yorumlar ( küfür ve hakaret içerenler hariç ) olumlu-olumsuz gibi bir kritere tabi olmadan tamamen yayınlanır. Hizmeti veren firmalar yorumların yayınlanmasına hiçbir şekilde müdahele edemez, ancak yorumlara cevap yazabilirler. Yazılan cevaplar yorumların altında yayınlanır.

3- Değerlendirme ve yorumların bağımsız bir şirket olan FEEFO tarafından alınması ve firmaların kontrolü dışında olması, en gerçek  ve doğru verilere ulaşmanızı sağlar.

4- Firmanın bağımsız bir şirket aracılığı ile, sosyal paylaşıma açık bir mecrada , hizmet alan gerçek kişilerce değerlendirildiğini bilmesi, hizmet standartlarını üst düzeyde tutmak için önemli bir faktördür.

5- Firmalar verdikleri hizmetlerle ilgili değerlendirmelere göre kendi hizmet standartlarını ölçme şansına sahip olurlar. 

6- FEEFO platformunda müşteri yorumları ve firma cevapları birarada yayınlandığından, okuyucular firmaların müşteri hizmetleri yaklaşımı konusunda bilgi sahibi olurlar.

 

FEEFO entegrasyonu çok yakında gerçekleştirilecek olup hizmet kalitemize artı bir değer katacaktır.

 

Daha detaylı bilgi için www.feefo.com