Hakkımızda

 

Sektörel ve teknolojik değişimleri takip ederek yeniliklere adapte olmayı kurumsal bir felsefe haline getiren Classical Tours, bağımsız seyahat pazarındaki talep artışı ve internet kullanımının yaygınlaşmasını göz önünde bulundurarak havaalanı transfer hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla www.724Transfer.COM sitesini kullanımınıza sunmaktadır. www.724Transfer.COM havaalanı transfer hizmetlerinin online olarak satın alınabildiği güvenli ve işlevsel bir internet web portalıdır. Portalımız üzerinden grup veya bireysel havaalanı transfer rezervasyonlarınızı yaparak anında konfirme alabilirsiniz. Ayrıca ilgili linkler üzerinden firmamızın diğer online web portallarına ulaşarak otel rezervasyonu, tur rezervasyonu, araç kiralama gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve deneyimli bir ekip yönetiminde, yeni araç filosuyla kolay ve güvenli ulaşım imkanı sağlamak üzere yola çıkan portalımız en uygun fiyata en iyi servis anlayaşıyla siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten onur duyacaktır.

Firmamız Classical Tours 1995 yılında A Grubu Seyahat Acentesi olarak Alanya da kuruldu. Öncelikle bölgesel ve kısa süreli yurt içi turlar düzenleyerek faaliyete başlayan firma yıllar ilerledikçe sunduğu servisleri çeşitlendirerek ve hizmet kalitesini arttırarak istikrarlı bir şekilde büyüme sürecini sürdürdü.

Ağırlıklı olarak yurtdışından ve yurtiçinden Antalya Bölgesi’ne gelen turistlere konaklama, ulaşım, rehberlik, tur gibi hizmetler sunan firma bunun yanı sıra kendi filosuyla araç kiralama, tüm dünya destinasyonlarına uçak bileti satışı yapma, Kıbrıs tatil paketleri düzenleme, yurtiçi - yurtdışı paket turlar düzenleme gibi faaliyetleriyle bir seyahat acentesinden beklenen tüm servisleri sunmaktadır.

Alanya ofisi merkez olmak üzere Antalya Bölgesi içerisinde ve Ankara da şubeleri bulunan firma öncelikle Ege Bölgesi ve İstanbul olmak üzere diğer bölgelerde şube sayısını arttırmak üzere çalışmalarına devam etmektedir. Halihazırda turizm taşımacılığı araç filosunu genişletme ve otel işletmeciliği yatırımları içerisinde olan firma turizm sektöründe farklı alanlara entegre olarak güçlü yapısını arttırarak sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Her geçen gün daha iyiye, daha mükemmele ulaşmak üzere yola çıktık, sizlerin desteği ile güveninize layık olarak bu yolda yürümeye devam edeceğiz.

 

 

 

 

whatsappfacebookinstagramwebchat